HAKKIMIZDA

2007 yılında lokum makinaları imalatı üzerine kurulmuş olan ADVA MAKİNA firmamız, küçük bir ekiple başlamış olup, geçen zaman içinde mesleki birikimin verdiği cesaret, iş hacmimizin giderek gelişmesi ve gelişen teknolojik gelişmelere bütünüyle ayak uydurmaya çalışarak, ülkemizin gündeminde bulunan Avrupa Birliği, küreselleşme ve bunun neticesinde çok iyi organize olmuş diğer ülke firmaları ile yaşanacak zorlu, güçlü rekabet şartlarını dikkate alarak ve bütün yatırımlarımızı çabalarımızı bu doğrultuda bütün hızıyla sürdürme gayreti içerisinde bulunmuştur.

 

  • MİSYONUMUZ

Şirketimizin güven vadeden temeller üzerine kurulu olup, alanlarında eğitimli ve profesyonel çalışanları, sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk şirket olup,hem yurt içi pazarda hem de yurt dışı pazarda dünyanın söz sahibi şirketleri arasında söz sahibi olmak ve pazar payını olağanca hızıyla katlamaya devam etmektir.

 

  • VİZYONUMUZ

Şirketimizin dünya standartlarında bir çalışma prensibine sahip olup müşteri memnuiyetini ve hizmet kalitesini her geçen gün üst düzeyde tutmayı kendisine bir görev bilmiş sürekli gelişmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş hizmet olanaklarını teknolojinin el verdiği ölçüde en üst düzeyde sağlamaya çalışmaktadır.

 

  • KALİTE POLİTİKAMIZ

ADVA MAKİNA ailesi olarak lokum makinaları imalatında müşterilerimizin mevcut ve değişen ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve sürekli karşılayabilmek, yurtiçinde ve yurtdışında müşteri memnuniyetinin devamlılığını sürdürmek için;

  1. Kalite yönetim sistemimizi hiçbir şekilde ödün vermeden uygulamak ve sürekli geliştirmek,
  2. Değişen ihtiyaç ve şartllar doğrultusunda teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamaya almak,
  3. Çalışanlarımızı sürekli eğitim programları ie destekleyerek organizasyonumuzun her kademesinde kalite anlayışını benimsetmek,
  4. Tedarikçimizle karşılıklı güven ortamında çalışarak her iki tarafında çıkarlarını korumak,
  5. Sorumluluk bilinciyle çalışarak üretimi istenilen zamanda gerçekleştirmek ve satış sonrası gerekebilecek bütün teknik destekleri temin ederek müşterilerimizin memnuniyetlerinin devamlılığını sağlamak, Firmamızın kalite politikasıdır.
Call Now Button

adana web tasarım adana rent a car adana oto kiralama halı yıkama makinası